Hanneke geplaatst op 25 juni 2025
Wat zou het leuk zijn lief en leed te kunnen delen op papier met elkaar. Diepgang te vinden maar ook gekscherende humor. Te leren over elkaars hobby, vertellen over je verzamelingen of dingen die we graag doen, het leven. Met alle leuke maar soms ook minder leuke dingen want, ja dat hoort er toch ook bij?
Ik ben een moeder van 49 jaar met een flinke rugzak, wel veilig opgeborgen, die zich soms best eenzaam voelt. Sinds kort ben ik begonnen met postcrossing en dat maakt me zo blij dat ik dacht, wat zou het leuk zijn ook een penvriendin te hebben. Post krijgen is gewoon leuk! En een band opbouwen op papier voelt voor mij veilig vandaar dat ik de sprong waag met een oproepje.
Ik ben erg creatief, heb ontzettend veel hobby’s, zoals tekenen, haken, postcrossing, gips gieten, meubeltjes pimpen, kringlopen en nog veeeel meer, haha ik vind dan ook bijna alles leuk. Daarnaast verzamel ik Kokeshi en vingerhoedjes.
Ik ben trotse moeder van twee meiden in de leeftijd van 19 en 23, en ik ben getrouwd met een hele fijne vent. Wij wonen samen met onze dieren in een fijn huisje met een tuin gevuld met bloemen op dit moment☺️.
Er is nog zoveel te vertellen en te schrijven maar ik ben ook benieuwd naar jouw verhalen. Dus…..
Lijkt het je wat, kruip in je pen🥰 ik kijk er naar uit.