Reactie op:

Reageren

Melissa geplaatst op 8 oktober 2025

Ik ben Melissa, 34 jaar, moeder van twee dochters en woon samen met een gezellige beestenboel; twee honden en drie katten die hier de sfeer goed weten te bepalen 😄.

Ik hou van schilderen, vooral abstract werk vol kleur en gevoel. Daarnaast wandel ik graag en vind ik rust in de natuur, al lukt dat de laatste tijd wat minder goed omdat ik mentaal wat zwaarder zit. Toch probeer ik het beste uit elke dag te halen en bewust kleine momentjes van licht te vinden.

Ik ben ook wat spiritueel ingesteld, ik geloof in energie, intuïtie, en af en toe steek ik wat wierook aan of trek ik een kaartje. Noem het een vleugje hekserij 😉.

Verder lees ik zo nu en dan, meestal iets uit de Happinez of een boek dat me helpt om stil te staan bij wat belangrijk is.

Het lijkt me fijn om met iemand te schrijven die ook openstaat voor eerlijke, warme gesprekken, over het leven, de mooie dingen, maar ook de lastige momenten.