Reactie op:

Reageren

Marousha geplaatst op 7 november 2025

Heeihoi!

Ik zoek een penvriendin die misschien ook een lotgenootje is.

Mijn naam is Marousha, 28 jaar. Ik woon samen met mijn vriend en onze lieve kat Sherlock in het noorden van Nederland. Ik heb de chronische ziekte ME/CVS en POTS. Sinds ik ziek ben geworden is mijn leven compleet veranderd. Vanaf vorig jaar ben ik huisgebonden. Onder andere heb ik beperkte energie en alle taken moet ik verdelen. Mijn wereld wordt alsmaar kleiner.

Ondanks de ziektes probeer ik als het kan leuke dingen te doen. Ik ben een creatieve meid die van tekenen, kleien, haken (net mee begonnen), muziek luisteren, film/series kijken houdt. Fotografie, bakken, vissen en natuur vind ik ook geweldig.

Ik hoop hier iemand te vinden die mij begrijpt. Dat deze onzichtbare ziekte niet makkelijk is. Ik deel graag mijn leven met je. Zowel de leuke en grappige momenten, als de minder leuke momenten. Ik lees ook graag jouw verhaal en hopelijk kunnen wij elkaar steunen.
Het schrijven van brieven of kaartjes lukt mij niet wekelijks. Dat is afhankelijk hoe het met mij gaat. Minimaal 1 brief in de maand moet lukken.

Ik zie graag je berichtje tegemoet :)

Liefs,
Marousha