Penvriendin gezocht – voor dikke brieven & blijvende vriendschap geplaatst op 15 november 2025
Ik ben op zoek naar 1 of 2 gezellige penvriendinnen die net als ik houden van lange, handgeschreven brieven waar je even helemaal in kunt verdwijnen.
Voor mij draait het brieven schrijven om meer dan “even snel een briefje”: ik hou van kletsen over het leven, dromen, blunders, mooie momenten, minder mooie momenten — gewoon alles wat echte vriendschap maakt.
Over mij: getrouwd met mijn lieve man, moeder van 3 kinderen, werk 28 uur per week en daarnaast heb ik een hele boel dingen wat ik leuk vind en waar ik je graag meer over vertel in een handgeschreven brief!
Leeftijd, kinderen, geen kinderen — maakt me allemaal niet uit. Als jij ook blij wordt van een dikke envelop op je deurmat en van warme, lange en persoonlijke brieven, dan hoor ik graag van je!
Herken jij je hier helemaal in? Stuur me gerust een berichtje!