Bianca geplaatst op 31 maart 2026
Hallo allemaal!
Ik ben Bianca, 37 jaar en 5 jaar geleden verhuisd van het drukke Amsterdam naar het Limburgse Venray. Ik ben moeder van drie heerlijke kinderen (8, 6 en 4 jaar) die mijn leven vullen met kleur en chaos.
Na een behoorlijk pittige periode in mijn leven ben ik nu volop bezig met het roer omgooien. Ik leer van mijn lessen en zoek weer de verbinding met mezelf. Ik mis de magie van een echte brief op de mat; zo’n klein geluksmomentje tussen de dagelijkse beslommeringen door.
Wie ben ik?
Een creatieve ziel die dol is op schilderen, schrijven en tekenen (al schiet dat er door de drukte soms even bij in). Je kunt me vinden in de natuur voor een wandeling, op een terrasje in de stad, of snuffelend tussen de kristallen, mineralen en wierook. Ik ben een echte 'kerst-gek' (ja, in september begint de kriebel al!) en ik hou van interieur en decoreren.
Ik luister graag naar podcasts over persoonlijke groei en het leven, maar soms isoleer ik me ook even van de wereld om de rust in mijn hoofd terug te vinden.
Wat zoek ik?
Een penvriendin (of meerdere!) om mee te schrijven over alles wat het leven mooi, lastig of bijzonder maakt. Ik ben benieuwd naar jouw verhaal, jouw hobby's en wat jou bezighoudt. Laten we de kunst van het brieven schrijven weer tot leven wekken!
Wie durft het aan om samen met mij een post-avontuur te beginnen? Ik kijk uit naar je berichtje!
Lieve groet Bianca